Sukcesy sportowe naszych uczniów

4 czerwca w Bielsku-Białej podczas 21 Międzynarodowego Mityngu Beskidianathletic spore sukcesy odnieśli nasi uczniowie reprezentując nasz klub UKS Romer. Na podium stanęli : Jakub Kołodziejski zwycięzca skoku w dal (U20), Jan Niezabitowski (U18) trzeci w dysku(rekord szkoły) i trzeci w kuli, Anna Jajecznica trzecia w biegu na 1500m(nowy rekord szkoły). Wysokie miejsca zajęli również Iza Wójciak w biegu na 400m, Radek Traczyk w skoku wzwyż, Kinga Antolak w biegu na 800m, Piotr Szal w biegu na 1500m i Karolina Piątkowska w biegu na 200m. Nasze dziewczęta wystąpiły również w „nocnej” sztafecie 4x400m w której zajęły drugie miejsce z nowym rekordem klubu i szkoły.

Gratulujemy!

więcej na stronie: http://uksromer.rabka.pl/2022/06/05/21-miedzynarodowy-mityng-beskidianathletic/

Font Resize
Contrast