1 czerwca na stadionie AWF w Krakowie odbył się II rzut Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej. Nasze Liceum reprezentowała drużyna dziewcząt i chłopców trenowana przez Pana Wiesława Peruckiego. Po I rzucie dziewczęta zajmowały 2 a chłopcy 5 miejsce.

Ciężka praca przyniosła wyniki i dziewczęta uplasowały się na      1 miejscu zdobywając tytuł Mistrza Małopolski ze znaczną przewagą punktową nad szkołą zajmującą drugie miejsce. Chłopcy ostatecznie utrzymali 5 miejsce. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: sztafeta 4x100m, biegi na dystansie 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, pchnięcie kulą, skok w dal, skok wzwyż.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Drużyna dziewcząt: Aksamit Anna, Antolak Kinga, Bełciak Eliza, Fiedor Aleksandra, Jajecznica Anna, Jurzec Justyna, Kubik Magdalena, Kowalczyk Karolina, Migas Anna, Piątkowska Karolina, Stachura Iga, Talaga Martyna, Tokarczyk Weronika, Wójciak Izabela, Zając Anna.

Drużyna chłopców: Barwa Bartłomiej, Czyszczoń Łukasz, Dworszczak Marcin, Jaromin Łukasz, Jung Oskar, Kołodziejski Jakub, Macioł Adam, Macioł Filip, Maturski Piotr, Mlekodaj Jakub, Niezabitowski Jan, Petryla Maciej, Szal Piotr, Traczyk Radosław, Worwa Krzysztof, Woszczek Jakub.