Tegoroczna matura przyniosła bardzo dobre wyniki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Średnia w szkole (90 maturzystów) z przedmiotów zdawanych na poziomie podstawowym (j. polski, j. angielski, j. niemiecki, matematyka) wyniosła 70%, przy czym z j. angielskiego 85%, a z matematyki 72%.

Równie wysoki poziom odnotowaliśmy z przedmiotów zdawanych na poziomie rozszerzonym (j. polski, j. angielski, biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, matematyka, WOS) – średnia w szkole 50,9%. Przy czym matematyka i j. angielski 66%, j. polski 53%, geografia 52%.

W tym roku odnotowaliśmy aż 27 100% wyników. Na uwagę zasługują dwie setki z matematyki i jedna z j. angielskiego zdawanych na poziomie rozszerzonym. Ponadto nasi maturzyści uzyskali 14 setek z matematyki i 10 z j. angielskiego na poziomie podstawowym.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych wielu sukcesów naukowych.