To już stało się tradycją Romera, po raz kolejny przywitaliśmy wiosnę, tym razem w  różnych częściach świata , byliśmy w krajach europejskich jak również w tak egzotycznych miejscach jak Hawaje, Meksyk, Japonia czy Indie.  Uczniowie zmierzyli się w : pokazie mody, konkursie artystycznym (taniec, śpiew), prezentacji wybranego kraju jak również w przysmakach kulinarnych. Trzeba przyznać, że weny twórczej uczniom Romera nie brakuje. Obejrzeliśmy rabczańskie wersje  strojów z różnych stron świata, wszyscy wykazali  się niezwykłą  pomysłowością w  ich doborze. Jak się okazało nie brakuje także talentów wokalnych i tanecznych: m.in. usłyszeliśmy piękną wersję piosenki w języku francuskim (brawa dla solistki z klasy 2a),  kasa 2b zaprezentowała się w tańcu japońskim w wersji tradycyjnej i współczesnej, na koniec w gorących rytmach z Bollywood wystąpiła klasa 4c. Zarówno artyści, jak i publiczność bawili się świetnie. Gratulujemy wszystkim, bo przecież wszystkim udało się z humorem pożegnać zimę i przywitać wiosnę. I jak na koniec powiedział  pan dyrektor może warto pomyśleć o hucznych obchodach pierwszego dnia lata, jesieni i zimy.

WordPress Photo Gallery Plugin