28 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas czwartych, było to szczególne zakończenie bo to pierwszy rocznik, który ukończył szkołę po czterech latach nauki ale też jako pierwsi zmagać się będą z nową maturą. Jak zawsze jest to okazja do podsumowań, jeżeli chodzi o wyniki w nauce klas  po czterech latach pierwsze miejsce zajęła klasa 4A, drugie klasa 4C, trzecie miejsce przypadło klasie 4B.

Jak pokazują wyniki wspólna praca nauczycieli i uczniów przyniosła wspaniałe rezultaty. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy  zaangażowali się w pracę na rzecz szkoły, brali udział w olimpiadach i konkursach, dużą grupę wśród nagrodzonych stanowili ci, którzy wykazali się wielkim sercem i działali w szkolnym Wolontariacie. Swoje nagrody otrzymali  także najlepsi wśród maturzystów sportowcy.

Po części oficjalnej, pamiątkowe kubki wręczył swoim starszym kolegom Samorząd Uczniowski. Odbyła się gala rozdania „Eugeniuszy”, po raz kolejny okazało się, że nominacje to efekt licznych obserwacji połączonych z dobrym humorem. I tak między innymi wręczono je w kategoriach : „Gołąbeczki  Romera”, „Fit Kobieta”, „Człowiek Orkiestra”, „Dusza Towarzystwa”, „Nie ma barier, których nie da się pokonać”, „Sportowiec Romera”, Rude jest piękne” i wiele innych.  Wszyscy bawili się świetnie i życzymy, by dobry humor i dawka pozytywnej energii towarzyszyły maturzystom w ich zmaganiach od 4 maja.  Powodzenia na maturze !!!

WordPress Photo Gallery Plugin