23 czerwca to najbardziej wyczekiwany przez uczniów dzień. Jak co roku na sali gimnastycznej spotkali się nauczyciele, uczniowie i rodzice. Nadszedł czas podsumowań, pan dyrektor Marek Świder przedstawił sukcesy uczniów w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych i projektach, w których szkoła brała udział, najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody.

Nagrodzeni zostali też najlepsi sportowcy (wszak Romer sportem stoi), uczniowie, którzy zakończyli rok szkolny ze 100% i wysoką frekwencją, laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych. Pan dyrektor pogratulował nagrodzonym, podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za rok wytężonej pracy, rodzicom za zaangażowanie i wspieranie szkoły. Życzymy powodzenia zarówno nagrodzonym, jak i pozostałym uczniom, ilość nagrodzonych jest wskazówką, że w następnym roku szkolnym warto inwestować w siebie. Po pracowitych 10 miesiącach czas na udane wakacje, w tym roku dłuższe – do zobaczenia 4 września.

WordPress Photo Gallery Plugin