Uczniowie klasy 2 a : Oksana Zubrzycka, Magdalena  Skóbel, Zofia Kurek, Ewelina Medes,  Lena Pietrzak ,Teresa Miter,  Weronika Kusiak, Karolina Bednarz, Malwina Grapa, Rafał Sala, Łukasz Czyszczoń, Jerzy Pacer i Robert Kurpiel ( kl 3 b) zostali laureatami konkursu organizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach programu z zakresu edukacji prawnej pt.:” Problemy Prawa? Prosta sprawa!”.

W ramach pracy konkursowej uczniowie przygotowali scenariusz oraz znakomitą symulację rozprawy sądowej w siedzibie SR w Suchej Beskidzkiej. Uczestnicy doskonale wcielili się w odgrywane przez siebie role: sędziego, prokuratora, obrońcy.

Za okazaną pomoc i wsparcie  dziękujemy Pani Prezes Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, SSR Izabeli Fluder- Cyganek oraz pani mecenas Edycie Zubrzyckiej.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie 18 września w Warszawie!