Dwójka naszych uczniów – zawodników UKS Romer Rabka-Zdrój wywalczyła sobie prawo startu w tej najważniejszej imprezie w roku  dla juniora młodszego. Chociaż ich start nie do końca był udany, to jednak znalezienie się w gronie najlepszych w Polsce i występ na legendarnym Stadionie Śląskim to dla każdego zawodnika duży sukces i wielkie przeżycie. Nasz klub reprezentowali Radosław Traczyk w skoku wzwyż i Anna Jajecznica w biegu na 1500m z przeszkodami. Radkowi niestety nie udało się awansować do ścisłego finału i ostatecznie swój debiut na mistrzostwach ukończył na 19 pozycji. Ania biegająca w pierwszej serii z najmocniejszymi zawodniczkami ostatecznie ukończyła zawody na 11 miejscu.
Gratulacje!

Więcej na: http://uksromer.rabka.pl/2023/07/09/29-ogolnopolska-olimpiada-mlodziezy-55-pzla-mistrzostwa-polski-u18-chorzow-7-9-lipca-2023/

Gratulacje!

MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA

w budowie

w budowie

w budowie