Pracownia młodzieżowa w nowym miejscu

Drodzy Uczniowie,
Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty Pracowni Młodzieżowej w Rabce-Zdroju! W dniu Inauguracji Nowego Roku Szkolnego, 4 września 2023 od 11:00 do 18:00 w budynku byłego „Kefirka” przy ul. Jana Pawła II 41 można spotkać pracowników i wolontariuszy, którzy przez cały wrzesień będą ODNAWIAĆ budynek.

Dołącz do nich! Opowiedz im o swojej wizji, poznaj miejsce, podziel się swoimi pomysłami! Pozwól stworzyć w Rabce-Zdroju miejsce przeznaczone dla wszystkich młodych ludzi! Twoje pomysły przełożą się bezpośrednio na to, jak budynek będzie wyglądał!

Co jest w planach?
Mural na elewacji,
Malowanie ścian,
Urządzanie wnętrza,
Zakup sprzętów sportowych, gier i książek,
Planowanie harmonogramu,
Inne potrzeby i pomysły młodzieży!

Od kiedy będzie otwarta?
Nowe-otwarcie planowane jest na początek października.

Po co jest Pracownia?
Pracownia to przestrzeń dla młodzieży w wieku 13-26, w której można kreatywnie spędzać czas, spotykać się ze znajomymi, a od czasu do czasu wziąć udział w warsztatach, ciekawych spotkaniach, uczyć się języków, rozmawiać z rówieśnikami nie tylko z Rabki i okolic, ale też różnych krajów. Pracownia jest miejscem otwartym dla ludzi różnej narodowości i służy integracji. To miejsce dla młodzieży tworzone przez młodzież.

Kto za tym stoi?
Projekt „YRIC”, czyli odnawianie budynku dla utworzenia centrum młodzieżowego „Pracownia Młodzieżowa w Rabce-Zdroju” organizuje Stowarzyszenie Europe4Youth: europe4youth.eu ze środków Unii Europejskiej.