ROZPOCZĘLŚMY NOWY ROK SZKOLNY

Społeczność Romera spotkała się na sali gimnastycznej, by rozpocząć nowy rok szkolny. Pan dyrektor Marek Świder przywitał wszystkich zgromadzonych i zaznaczył, że uśmiechy na twarzach zgromadzonych odczytuje jako wyraz odpoczynku i  radości z powrotu do szkoły. W tym roku szkolnym naukę w murach Romera rozpoczyna 148 pierwszaków, w sumie w szkole będzie się uczyło 448 uczniów. Jak co roku pierwszoklasiści dostają prezent, dwa tygodnie bez jedynek.

Pan dyrektor zaznaczył, że nowy rok szkolny to czas wyzwań dla wszystkich uczniów, osiągnięcia ubiegłoroczne pokazały, że warto inwestować w siebie , życzył wszystkim wyników, co najmniej takich, jak w ubiegłym roku szkolnym.

W tym szczególnym dniu  trzy najlepsze maturzystki (  Gabriela Antolak, Katarzyna Omernik, Joanna Ptaszkowska) odebrały ufundowane przez Radę Rodziców nagrody pieniężne za najwyższe wyniki z egzaminu maturalnego.  GRATULACJE!!!

Nie pozostaje nic innego, jak wytrwała praca i takie wyniki są możliwe, teraz tylko 10 miesięcy nauki i znów będą wakacje.