Lekkoatletyczna Licealiada Indywidualna Powiatu Nowotarskiego 02.10.2023 Nowy Targ

W tegorocznych zmaganiach uczniowie naszej szkoły spisali się doskonale wygrywając zarówno w klasyfikacji generalnej kobiet jak i mężczyzn.

Kolejny rok z rzędu nasze uczennice pokazały, że są bezkonkurencyjne wygrywając we wszystkich konkurencjach z wyjątkiem pchnięcia kulą.

Panowie również spisali się świetnie zajmując czołowe miejsca.

Oto zdobywcy poszczególnych medali:

Złoto:

Alessandra Sęk 100m, Milena Wojciechowska 200m, Oliwia Zubrzycka 400m, Nikola Talaga 800m, Izabela Niezabitowska skok w dal, sztafeta dziewcząt 4x100m ( O. Zubrzycka, M. Wojciechowska, I. Niezabitowska, Sęk), Szymon Szeliga 400m, sztafeta chłopców 4×100(W. Machaj, B. Kowalczyk, Sz. Szeliga, P. Domałaczny).

Srebro:

Paweł Domałaczny 100m, Bartosz Kowalczyk 200m, Jakub Szczepaniak pchniecie kulą.

Brąz:

Iwona Jankowska 100m, Malińska Antonina 400m, Wojciech Gosztyła 1500m.

Najlepszą zawodniczką zawodów za najbardziej wartościowy wynik została Alessandra Sęk.
Wysokie lokaty zajęli również pozostali uczniowie:

Oleksandr  Sidorow, Mateusz Worwa, Zuza Rapacz,  Wiktoria Wasylko,  Gabriel Nowak, Alicja Jajecznica, Bartek Pardo, Jakub Tatoń,  Piotr Worwa, Martyna Stolarczyk, Kacper Filipek, Ola Wnękowicz, Daria Miśkowiec,  Sandra Domałaczna, Ola Jakubek, Paulina Chorąży, Szymon Worwa, Anna Kalemba, Patrycja Chmielecka, Wiktoria Halczak, Kacper Dusza, Piotr Nadkański

Serdecznie gratulujemy!

WordPress Photo Gallery Plugin