Lekkoatletyczne zmagania na etapie wojewódzkim organizacyjnie zostały przeprowadzone w Tarnowie na bardzo dobrym poziomie.
W imprezie tej mogli wziąć udział jedynie uczniowie którzy w kwalifikacjach powiatowych zajęli miejsca od 1 do 3.
Z naszej szkoły awans indywidualnie otrzymało 12 uczniów, a także żeńska i męska sztafeta 4x100m.
Niestety, w Tarnowie nasza szkoła wystartowała w okrojonym 9-osobowym składzie zdobywając aż 4 medale indywidualnie, a także medal w sztafecie żeńskiej 4x100m.
Medaliści naszej szkoły:
Srebro:
Alessandra Sęk 100m,
Izabela Niezabitowska skok w dal,
Sztafeta dziewcząt 4x100m (I.Jankowska, M.Wojciechowska, I.Niezabitowska, A. Sęk),
Brąz:
Nikola Talaga 800m,
Szymon Szeliga 400m – rekord życiowy.
Pozostali uczniowie również zajęli wysokie lokaty: Paweł Domałaczny w biegu na 100m, Jakub Szczepaniak w pchnięciu kulą, Wojciech Gosztyła w biegu na 1500m.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.