22 marca otworzyły się drzwi „Romera” dla ośmioklasistów.  W roli przewodników jak zawsze świetnie spisali się uczniowie starszych klas. Podobnie, jak w latach poprzednich, pokazaliśmy, co dzieje się w naszej szkole na lekcjach ale także poza nimi.  W szkole świetnie działa Wolontariat, wolontariusze opowiadali , na czym polega ich działalność. Zainteresowani mogli porozmawiać z uczniami,  którzy uczestniczyli w wymianie polsko-niemieckiej, to  ich relacje najlepiej oddają atmosferę wyjazdu, spotkania z kolegami z innych krajów. W salach lekcyjnych odbywały się pokazy doświadczeń z fizyki, biologii,  historii czy matematyki,  ośmioklasiści mogli zapoznać się z nowoczesnymi technikami uczenia się języków obcych .W trakcie prezentacji na temat szkoły, nasi goście zostali zaznajomieni z ofertą  liceum, z profilami klas, historią szkoły.  Na sali gimnastycznej mogli zobaczyć odbywające się zajęcia na ściance wspinaczkowej.   Odwiedzający  mury naszej szkoły mogli także znaleźć drogę do szkolnego sklepiku, szkolnej biblioteki. Mamy nadzieję, że po raz kolejny przekonaliśmy zainteresowanych, że „Romer” to dobry wybór, najlepiej się o tym przekonać wybierając nasza szkołę. Więc do zobaczenia we wrześniu.

WordPress Photo Gallery Plugin