Pan dyrektor Marek Świder podsumował osiągnięcia uczniów klas czwartych i trzeba przyznać, że są one imponujące. Najwyższe miejsce na podium po czterech latach nauki zajęła klasa 4A z wynikiem – 4.10, najwyższą średnią osiągnęła: Emilia Gacek-5.19, na drugim miejscu uplasowała się klasa 4B z wynikiem-4.01, najlepszą średnią uzyskała-Natalia Worwa-5.13,  i wreszcie na trzecim miejscu znalazła się klasa 4C z wynikiem- 3.64, najwyższa średnia należy do  Natalii Traczyk – 4.40. Najlepsi absolwenci zostali nagrodzeni świadectwem z wyróżnieniem, nagrodami książkowymi, dyplomami także za udział  w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Pan dyrektor życzył im powodzenia na maturze i osiągnięcia co najmniej tak dobrych wyników, jak ubiegłoroczni maturzyści. Przewodnicząca Rady Rodziców podziękowała dyrekcji i nauczycielom za cztery lata pracy, maturzystom życzyła połamania pióra i dalszych sukcesów w kolejnych etapach życia.  Życzenia  tegorocznym maturzystom złożył w imieniu młodszych kolegów przewodniczący SU, na pożegnanie  absolwenci otrzymali  pamiątkowe kubki , prezent w sam raz przed maturą, gorąca kawa lub zielona herbata na pewno wskazane.  Na zakończenie uczniowie klas trzecich  wraz z kolegami z innych klas przygotowali program artystyczny, była to już kolejna gala Eugeniuszy. Po czterech latach wnikliwych obserwacji, wyróżnili maturzystów, którzy być może na co dzień nie rzucali się w oczy, ale posiadali cechy lub umiejętności, które według Kapituły przyznającej te nagrody, były warte wyróżnienia. Teraz możemy tylko życzyć POŁAMANIA PIÓRA !

WordPress Photo Gallery Plugin