Festiwal Sztafet był ostatnimi zawodami w ramach współzawodnictwa sportowego szkół. Zawody odbyły się w Tarnowie 12.06.2026r, nasze Liceum reprezentowała sztafeta 4x100m dziewcząt (Milena Jung, Julia Palarczyk, Martyna Sabura, Zofia Jania) i 4x400m dziewcząt (Amelia Basista, Maryia Ospava, Emilia Wójcik, , Julia Stapór – 5 miejsce) i chłopców.
Najważniejsza informacja to złoto w męskiej sztafecie 4x400m (Pawel Gil, Antoni Sedlaczek, Antoni Lipka, Michał Ligas) – brawo dla Mistrzów Województwa z nowym rekordem szkoły 3:43,21.
Gratulacje i do zobaczenia w przyszłym sezonie.











