Najlepsi z najlepszych, czyli uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki nauczania w ubiegłym roku szkolnym, otrzymali w Zakopanem dyplomy gratulacyjne potwierdzające otrzymanie stypendium Prezesa Rady Ministrów. Podczas uroczystej gali swój dyplom odebrała również Sylwia Chryc – uczennica klasy 3B o profilu matematyczno-fizycznym. Klasę pierwszą i drugą liceum ukończyła jako prymus klasy ze średnią 5,13 i 5,22, a w roku szkolnym 2016/17 na koniec pierwszego półrocza uzyskała średnią 5,11.
Sylwia aktywnie i z sukcesami uczestniczy w imprezach organizowanych przez szkołę̨, a także w olimpiadach, konkursach matematycznych i zawodach sportowych.
Oprócz sukcesów matematycznych, Sylwia ma na swoim osiągnięcia szachowe. W roku szkolnym 2016/17 zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu indywidualnie i drużynowo, 7 miejsce w Mistrzostwach Województwa.
Gratulujemy !!!