W dniach 26 – 26. 02. 2018 odbyła się V Ogólnopolska Senioriada na Podhalu. W tym roku, po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w organizację zawodów. Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariusza służyli pomocą w rozpoczęciu spotkania seniorów, przeprowadzeniu konkurencji oraz w zbiórce pieniędzy dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Rabce.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom: Julia Kościelniak, Aleksandra Wójciak, Karolina Nowacka, Weronika Bogacz, Aneta Maćków, Patrycja Potaczek, Adriana Wójciak, Agata Bielak, Weronika Duda, Małgorzata Klimowska, Maria Basiura, Magdalena Rusnarczyk, Julia Dyrczoń i Piotr Kaciczak, którzy mimo mrozu włączyli się do akcji.