Jakub Kusiak , absolwent naszego liceum otrzymał w dniu 18 czerwca nagrodę Starosty powiatu nowotarskiego.
Kolejny sukces naszych uczennic w Małopolskim Konkursie Filmowym „Bądź bezpieczny na drodze”. Joanna Chryc, Julia Kościelniak i Martyna Waberska z klasy 2 b zajęły III miejsce w tym konkursie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Radiu Kraków 14 czerwca 2019r. - Gratulujemy!!!