W dniu 21 kwietnia br uczennice Aleksandra Wójciak (1B) i Magdalena Rusnarczyk (1D) wzięły udział w II Festiwalu piosenki o wolności w Katowicach. Magdalena Rusnarczyk otrzymała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy!
W dniu 21 kwietnia br uczennice Aleksandra Wójciak (1B) i Magdalena Rusnarczyk (1D) wzięły udział w II Festiwalu piosenki o wolności w Katowicach. Magdalena Rusnarczyk otrzymała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy!
W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 2018, w którym dnia 14 marca 2018r. uczestniczyło 24 uczniów I LO im. E. Romera najlepsze wynik uzyskali:
Angela Emini – dyplom laureata, I miejsce w województwie, opiekun: M. Lańczyk
Dorota Poręba – dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego …
Zakończyły się już przeglądy rejonowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Martyna Gładysz, uczennica kl. 2a otrzymała nagrodę w Turnieju Jednego Aktora. Martynie i jej opiekunce, p. Magdalenie Stankiewicz gratulujemy!
W miniony weekend odbył się w Warszawie finał Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego zorganizowanego przez Akademię Retoryki pod patronatem MEN, podczas którego wystąpiła również Karolina Duda z klasy 3a. Nasza finalistka miała nie tylko okazję poznać pozostałych 9 wspaniałych młodych mówców z różnych stron Polski, …Czytaj więcej FINALISTKA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RETORYCZNEGO
Gabriela Porada uczennica klasy 3a uzyskała tytuł laureata XXII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim, dzięki temu jest właścicielką indeksu na Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Teraz tylko taki drobiazg , jak matura. Gratulujemy!