24 czerwca najbardziej wyczekiwany przez uczniów dzień. Na sali gimnastycznej spotkali się nauczyciele, uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Nadszedł czas podsumowań, najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, prymusem szkoły ze średnią 5,20 w tym roku szkolnym jest uczennica klasy 1b – Ania Jajecznica-najlepszy sportowiec szkoły wśród …








4 czerwca w Bielsku-Białej podczas 21 Międzynarodowego Mityngu Beskidianathletic spore sukcesy odnieśli nasi uczniowie reprezentując nasz klub UKS Romer. Na podium stanęli : Jakub Kołodziejski zwycięzca skoku w dal (U20), Jan Niezabitowski (U18) trzeci w dysku(rekord szkoły) i trzeci w kuli, Anna …


